Par projektu "Rododendri"

Kāpēc "Rododendri"? Jo projekta teritorijā ir sastopamas 6 rododendru šķirnes, kuru krāšņums un daudzveidība nebeigs priecēt ik pavasari. 

Projekts "Rododendri"- tā ir renovēta ēka funkcionalisma stilā, kura savu aktualitāti nav zaudējusi arī mūsdienās.  Ēkas pirmsākumi ir meklējami 1937.gadā, kad tā tika uzbūvēta no ekoloģiskiem māla ķieģeļiem, kas nodrošina siltumu un gaisa cirkulāciju (ēka "elpo"), mūsdienās ēkai tā  ir ļoti liela pievienotā vērtība. 

 Ēka atrodas privātā, klusā un  slēgtā iekšpagalmā, ar bruģētu un labiekārtotu teritoriju- daudzgadīgiem apstādījumiem, diennaksts ēkas apgaismojumu. Ēka ir pilnībā rekonstruēta- visas komunikācijas ir mainītas, dūmvadi attīrīti, jumts un sienas  nosiltinātas, izveidota jauna ventilācijas sistēma, saglabāti oriģināli griestu izliekumi. 

Ēkā ir pieejami 9 dzīvokli platībā no 19-50 m3. Dzīvokļi būs pieejami ar kvalitatīvu, pilnu iekšējo apdari- itāļu flīzes, vācu ražojuma lamināts, Grohe, Gustavberg un Vento (Latvija) santehnika. Vairākos dzīvokļos pastāv iespēja ierīkot kamīnu. Pirmā stāva dzīvokļi būs ar izeju no dzīvokļa uz terasi un savu privāto dārza teritoriju. Dzīvokļi ir ar ļoti labu skaņas izolāciju. Teritorijā ir pieejamas 5 autostāvvietas. 

Ēkā iekļuve ir ar individuālu čipu, domofona  vai koda palīdzību.


Projekts nodots ekspluatācijā.